Jakie korzyści płyną ze sprzedaży w naszym serwisie?

Sprzedaż za pośrednictwem naszego sklepu nigdy była prostsza. Po aktywacji konta otrzymujesz dostęp do panelu, w którym możesz dodawać, edytować czy usuwać produkty. 

W każdej chwili możesz przecenić wybrane produkty, dodać warianty które zwiększają kwotę sprzedaży czy być w stałym kontakcie z klientami poprzez chat czy komunikację mailową, która jest zinteregrowana z wiadomościa i w serwisie. 

Ile mogę zarobić?

Majteczkowo pobiera % od udanej sprzedaży za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od wielkości sprzedaży. Więcej informacji otrzymasz po zarejestrowaniu konta, kontaktując się z nami lub w regulaminie strony.

Jakie warunki muszę spełnić, aby zacząć sprzedawać?

Warunkiem koniecznym, który musi spełnić każda sprzedająca to pełnoletność. Dodatkowo każda osoba jest weryfikowana na etapie rejestracji. Sprawdzamy autentyczność na podstawie zdjęć oraz jednego z dowodu tożsamości. 

Czy moje dane są bezpieczne?

Oczywiście! Nie wymagamy oraz tym bardziej nie przetwarzamy danych osobowych sprzedających. System rejestracji konta działa w oparciu o konkretne zasady.

Dodatkowo zapewniamy, że klienci nigdy nie otrzymają żadnych danych sprzedających. Wszystkie transakcje są anonimowe. 

Jak wygląda wysyłka?

Po poprawnie złożonym zamówieniu i opłaceniu przez klienta sprzedająca może za pomocą naszego systemu wygenerować etykietę z danymi naszej firmy. Zapewnia to anonimowość oraz wygodę użytkowkowania. Więcej informacji nt. wysyłki paczek znajdziesz po zalogowaniu się do panelu sprzedających.